čtvrtek 20. října 2016

Rozbalovačka č.32

Dnes měla být mega rozbalovačka, ale jelikož milá pošta zase zdržuje a protože už to nevydržím, tak vám dnes ukážu moje dva nové přírůstky. 
Hlavně kvůli té jedné knize jsem to nevydržela, než přijde zbytek.
První kniha mi přišla včera, týden ke mě tou naší poštou cestovala, fakt neskutečný...
Je to recenzní výtisk z Metafory a stačilo si přečíst anotaci, abych neváhala a hned si o ní napsala. 
Druhou knihu mi poslal sám autor. Dlouho jsem čekala než vyjde, protože ukázka, jež mi zaslal, mě úplně dostala. A ještě v ní je boží věnování, i teď při psaní se culím jak blbá. :-D
Jdeme se tedy podívat, co mi to přišlo.

Tady na té fotce můžete vidět, jak jsem blbá. Nezakryla jsem svoji adresu, ale adresu odesílatele. :-D

Moc se mi líbí, že Metafora balí knihu do stránek knihy.

A tady je, po dlouhé době zase nějaká romantika.
Anotace: Důvěra je nejcennější komodita… Švédský román o pomstě, intrikách ve světě byznysu a zakázané lásce.
V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar. I přes svůj dělnický původ se vypracoval na pozici jednoho z nejbohatších švédských finančníků. Nemilosrdný a nezastavitelný hráč už roky pase po jediném, urvat pro sebe Investum, obchodní společnost aristokratické rodiny De la Grip. K získání impéria potřebuje ještě poslední krok – přetáhnout na svou stranu někoho z vysoce postavené rodiny. Nejvhodnější kandidátem se zdá být Natalia.
Natalia De la Grip je jednou z nejtalentovanějších firemních poradkyň švédského finančního světa. Čeká se od ní, že se usadí a provdá za někoho ze svých společenských kruhů. Natalia však vždy kráčela proti proudu a jejím jediným snem je dokázat svému otci, nemilosrdnému patriarchovi, že dokáže víc než jen čekat doma na manžela. Když ji pozve David na oběd, je nedůvěřivá, ale postupně podlehne jeho kouzlu. Z jiskry, která mezi nimi přeskočí, vzplane vášnivý, nezapomenutelný večer.
Byla to ale jen aféra na jednu noc nebo ne? Vztah mezi Davidem a Natalií je nemyslitelný, protože jejich rodiny jsou nesmiřitelnými nepřáteli.Na světlo navíc vyjdou tajemství, pohřbená hluboko v minulosti. Oba stojí před nelehkým rozhodnutím. Je pro Davida přednější pomsta, nebo láska milované ženy? A zvolí Natalia správně mezi pýchou a touhou svého srdce?
Nepřátelé a milenci jsou švédský román skvělé autorky s českými kořeny, jenž se dočkal již mnoha překladů. Zahřeje a rozpálí jako oheň z krbu uprostřed chladné švédské zimy.
...........................................

Největší moje dnešní radost. :-)

Krásně si lebedí v bublinkách.

Anooo, na tuto knihu jsem se fakt těšila, takže jen co dočtu Shannarův meč, půjdu do ní. :-)

Věnování mi udělalo ještě větší radost. :-)
 Anotace: Dominik a Robert provozují luxusní Panský klub, který se drží jediné zásady, "Náš zákazník, náš Pán". Lilian Ganonová, mladá a zhýčkaná nezbednice, k tomu nevlastní dcera kandidáta na prezidenta, okusí tuto zásadu na vlastní kůži. Celý její svět se rázem převrátí vzhůru nohama, když se jednoho dne nedobrovolně ocitne v klubu a je nucena projít výcvikem na Společnici, aby byla následně doručena zákazníkovi. V ten samý moment se rozjede doslova hra o přežití a není vůbec jisté, jestli se jí podaří dostat pryč. Ve světě, ve kterém je lidstvo postihnuto nemocí, která zabraňuje rozkladu mrtvol a morálka lidstva je na svém absolutním minimu, není jisté absolutně nic.

Panský klub je příběh odehrávající se v brutálním a zvráceném světě, ve kterém je hlavním uměleckým směrem Nekrotismus a sexuální touhy nabývají těch nejbizarnějších podob. A byť k tomu název svádí, rozhodně neočekávejte, že v rukou držíte erotický román, po kterém se budete červenat až za ušima. Na takové něžnosti není v Panském klubu místo.

Pokud jste si mysleli, že jste již viděli a četli vše a nic Vás již nedokáže překvapit či šokovat, Panský klub Vás donutí tento názor přehodnotit.

Za knihu Nepřátelé a milenci moc děkuji nakladatelství Metafora a za Pánský klub moc děkuji autorovi Danielovi Kapčovi.
Na Pánský klub se můžete mrknout zde.

7 komentářů:

 1. Nepřátelé a milenci mi taky včera došli, sama jsem na knihu zvědavá :-) A Panský klub byl skvělý ! Přeju hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se na něj úplně třesu :-D Děkuju :-)

   Vymazat
 2. Mám ty samé knihy. :o)) Nepřátelé a milenci mi přišli včera, perverze Dana mi přišla dnes. Máš hezké věnování. Já to své nemůžu ani ukázat. Na mě se Daneček vyřádil. XDDD Už jsem Nepřátele začala číst, těším se na tvou recenzi. :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je ti jasný, že si mě teď navnadila a budu chtít vědět co ti tam napsal?:-D :-D :-D

   Vymazat
  2. XDDD Ta zvídavost je prokletím, viď? XD

   Vymazat
 3. Zajimave kousky. Ja teda nemam ani jednu, ale o to vic se tesim na recenze.;)

  OdpovědětVymazat