sobota 9. září 2017

Přírůstky 24

Já vím, že jsem psala, že budou přírůstky až v pondělí, protože ten den jsem si měla vyzvednout balík v zásilkovně, jenže jsem to nevydržela a skočila jsem tam už v pátek. 
A teď když jsem si posílala fotky nových knih do notebooku, jsem zjistila, že jich je zas nějak moc.
Tak ale aspoň se budete mít na co koukat. :-D
Žádné dlouhé napínání, protože to bude dlouhý.

Jako první tu mám nákup z knihkupectví na Hlavním nádraží. Je to teprv nedávno, co jsem ho objevila, protože do Prahy zas tak často nejezdím a když už, tak na Masaryčku, jenže mám skvělou kámošku, která mi to řekla a od té doby když mám čas, tak tam skočím, protože mají úžasné akce. Nakoupila jsem tam tři knihy za celkovou cenu nějakých 140kč. Jedna z nich jsou Stepfordské paničky. Už hodně dlouho jsem tu knihu chtěla a hlavně s touhle obálkou. Tak konečně zahnízdila v mé knihovně. :-)

Ty zbylé dvě jsou Sloup do nebe a Labyrint. Na Sloup do nebe mě nalákala Irča z Knihánkova a pořád jsem si říkala, že si jí jednou koupím a konečně se stalo. A Labyrint byla pro mě absolutně neznámá kniha, ale zaujala mě obálka, název a to že je z Brány, tak jsem si řekla, že by to mohla být dobrá kniha. Po přečtení anotace jsem zjistila, že to je psychologický román a ty já můžu.

Pak udělala kamárádka jednu velkou chybu. 
Zavolala mi, že je v Levných knihách, jestli něco nechci. :-D Hned jsem jí poslala seznam knih, co má najít a přivézt mi je. Ale udělala to, takže smekám. :-) Rozhodně mi nesměla chybět Panenka z kostí od Holly Black. No není ta obálka kouzelná? Další jsem chtěla Ve stínu černých ptáků, protože když jde u duchařinu, musím to mít.

Potom mě ještě zaujala tato série. Vůbec nevím, co od nich čekat, ale jedna byla snad za 29kč, tak proč to nezkusit. 

Samozřejmě nesmí chybět recenzáky. Tyto mi přišly od Omegy a jelikož teď vydávají samé dobré knihy, nešlo některým konkurzům odolat. 

Další recenzák mám z Dobrých knih. Jelikož už konečně vyšel závěrečný díl Felčarky, musela jsem ho ukořistit. :-D Na tuhle knihu se opravdu moc těším.

U Ledy jsem se bála, že už jako nakladatelství skončilo, protože dlouho u nich nevyšla nějaká kniha. A najednou email, jestli nechci recenzák? Skákala jsem tu radostí do stropu, protože mám Ledu ráda. A psychothrillery to je moje.


U Moby jsem si dlouho nic nevzala, ale protože mělo vyjít pokračování knihy Bláto a mršiny, tak jsem si ty Trosky vzala. :-)
 
A nakonec tu mám balíček z Knižního klubu. Už jsem ho měla objednaný dýl, ale mě čekat nevadí. Odeslání trvalo kvůli knize Sny andělů a chimér. První dva díly jsem si zakoupila v akci a pak zjistila, že třetí možná nikdy nevyjde, proto jsem je ještě nepřečetla. Ale nakonec byla kniha vydána, tak konečně se můžu na tu sérii někdy vrhnout. A Metodu 15/33 jsem už chtěla od chvíle, co jsem jí viděla v konkurzu. Jenže ten se nazadařil. Koho by nelákala kniha a unesené těhotné dívce, která se tak vzepře únoscům, že by to nikdo nečekal? 


Manželé od vedle mě lákaly také od samého začátku. Hlavně za to může obálka. Fakt bych střílela lidi, co ty obálky dělají, protože nejedna kniha mě tímhle způsobem dostala.

Poslední dvě knížečky jsou Adaptace a Půlměsíční trůn. Adaptace má úplně nádhernou obálku, že si jí musí chtít přečíst každý a k tomu si ji každý vychvaluje. No a Půlměsíční trůn je kniha plná mágů, džinů, ghúlů a to já můžu.

A to je doufám na nějaký čas vše. Jestli nějaké znáte, nebo třeba i podobné, které by se mi mohly líbit, určitě napište. :-D

1 komentář:

  1. Knih je vážně dost. :)) vypadají ale moc dobře, přeju příjemné čtení a budu se těšit na recenze. :)

    OdpovědětVymazat