pondělí 15. ledna 2018

Přírůstky č. 29

Po měsíci jsem tu zase s přírůstky. Ten jeden balík z KK tu mám od prosince, jenže jsem ještě něco čekala, ale to bych se asi načekala. Někdo totiž za mě převzal balík a knihy jsou fuč. Naštěstí mi bude poslán nový, ale ty vám ukážu až v dalších přírůstcích. Měla jsem totiž tento měsíc narozeniny, tak jsem se lehce rozšoupla. :-D Jen se čeká na předobjednávky. Dnes tu mám pro vás tedy dva balíky z KK, jeden takový objev a nějaký recenzáky.
Jdem na to, protože je toho zase trošku víc.

Začneme tedy prosincovým balíčkem z Knižního klubu. Tuhle jste u mě museli čekat. Naslouchač totiž patřil k mým TOP roku, proto jsem nadějně vyhlížela Faju. Už se nemůžu dočkat, až si jí přečtu. A rozhodně jí nenechám čekat dlouho.

Kk je znám svými výprodeji. Proto tu mám knihy, na které jsem dlouho koukala a nakonec jsem neodolala. Autorka Spálené oblohy je hodně chválená a Pohodlné lži slibují zase pořádný psychologický román.

CooBoo je zlo. Teď tam vychází samé pecky a já nestíhám kupovat. :-D Ledovou krev a Sníh nebo popel jste určitě zaregistrovali všichni. Myslím si že není potřeba představovat.

A to ani Říši bouří. U Maas docela pokulhávám, ale letos mám v plánu to vše dohnat, protože to je má láska. :-) A Šest vran, to je tak krásně zpracovaná kniha. A ten věhlas u nás i v zahraničí. Ta určitě nezklame. Jen jsem dost slyšela o hrubkách v knize. To ale přehlídnu, protože anglicky neumím.

Ježíši, další CooBoo. :-D Já nevím, to dělají asi ty obálky či co. Růže a dýka je další dlouho očekávaná kniha. První díl skončil tak, že bych hned začala druhým, jenže to čekání na vydání bylo dlouhý. A popravdě, vůbec nevím o čem je Píseň zimy, protože tam mě dostala fakt ta obálka. Ani na anotaci jsem nekoukala, tak doufám, že nebudu zklamaná.

Benátský proces už mám přečtený a možná ještě dnes zvládnu recenzi. Je to závěrečný díl Porodní báby z Benátek. Autorka nezklamala, Benátský proces je stejně skvělý jako předchozí díly. Spící obry jsem dlouho přehlížela, dokud jsem je neviděla na živo v knihkupectví. Kniha mě zaujala zpracováním a anotace dokončila dílo, takže jsem si jí musela objednat. Je to scifi thriller a rozhodně se doporučuji po ní ohlédnout.

Dále tu mám dva recenzní výtisky z Omegy. Kniha TY vyber, kdo přežije vypadá úchvatně. Mám ji tu připravenou a rozhodně to bude velká pecka. V knize je dokonalý svět, kde nikomu nic nechybí. Jenže hlavnímu hrdinovi se ztratí přítelkyně mimo Eden a on ji chce nalézt. A Diana Gabaldon je tutovka. Kdo miluje Cizinku, musí mít od ní vše. :-D

Tuhle knihu jsem našla v jedné skupince. Vydala ji Škodovka a poslali mi jí zdarma. Ale to každému, kdo ji chtěl. Pokud ale ještě posílají, nevím. Vypadá to na pořádné scifi a ty ilustrace jsou perfektní.

A jako poslední tu mám dnešní balíček z KK. Všechny až na dvě jsou z výprodeje, takže i když je knih hodně, moc jsem tam nenechala. Manželské nehody jsou od autorky Pohodlných lží. Takže proč nemít autorku komplet. Zahradu v měsíčním svitu jsem viděla poprvé, ale má moc krásnou obálku. Je to historický román o dávném tajemství, takže něco pro mě. Emmu Riedovou jsem chtěla vyzkoušet už dlouho, takže za těch pár korun jsem jí tam nemohla nechat. A to ani nemluvím o Ty, já a ti druzí. Tu jsem si chtěla koupit už od vydání, ale teď jsem ráda, že jsem si počkala, protože jí mají za 99kč.

Jak to mají holky. Tak co se týče Yoli, tak tam skupuji skoro všechny. Vydávají pěkné knihy a některé jsou spíše oddechovky, přesto se mi líbí. Marie Terezie miluj a panuj, tak tam sem viděla ukázky na seriál a knize jsem neodolala. Někteří se čertí kvůli historickým nepřesnostím, ale to mě stejně neodradilo.

Hausfrau mám za neuvěřitelných 89kč. Ostatně jako všechny až na Marii Terezii a Nebe, na němž nesvítily hvězdy. Docela mě překvapily červená písmenka v knize, asi z toho budou bolet oči, ale stejně se už na ní těším.  A nejlepší na závěr. Kniha z které mám největší radost. Nebe, na němž nesvítily hvězdy. Kdo měl objednávku nad 499kč měl knihu za 199kč. Což u mě je vždy jasný. :-D Ta kniha je sama o sobě krásná, ale skrývá smutný příběh. Už podle obálky to musí být jasné.

  Tak to je pro dnešek vše. Znáte některé? Četly jste? A kterým jste neodolali z nového katalogu KK? :-)

6 komentářů:

 1. No to je nadílka! Nádherné kousky! Jsem zvědavá jak se ti budou líbit Spící obři, v únoru si je chci objednat, neskutečně mě zaujala anotace. :-) A o Marii Terezii taky uvažuji. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ke knihám gratuluju, je jich hodně a vypadají opravdu hodně dobře. :) Užij si čtení. :))

  OdpovědětVymazat
 3. Sysel syslí a to pěkné kousky :-D Na některé kousky mám u KK taky zálusk, ale to má čas. Já budu objednávat až koncem února.

  OdpovědětVymazat
 4. Faju, Sníh nebo popel, Píseň zimy, Růži a dýku, Říši bouří a Spící obry už mám, Benátský proces a Šest vran budu teprve pořizovat. :) Růže a dýka je skvělá, Píseň zimy bohužel moc ne...
  V KK nejsem, ale čas od času o tom uvažuji (i zrovna teď). Jen mi vadí, že tam jsou v podmínkách dva roky, během nichž se nedá vystoupit. Tak ještě uvidím... :)

  OdpovědětVymazat
 5. Faja a Rise bouri jou skvele knihy. Sest vran se mi nakonec libilo, ale ty chyby byly silene...

  OdpovědětVymazat
 6. To je zase hromada. :D Knihy z Cooboo jsou prostě nejlepší, takže naprosto chápu, že jsi si jich musela objednat tolik. :) Přeji pěkné čtení. ;-)

  OdpovědětVymazat