sobota 19. srpna 2017

Přírůstky 23

Vím, slíbila jsem přírůstky před pár dny, ale nakonec jsem dost cestovala, pak děti měli narozky, výlety a tak, takže jsem se k tomu nedostala. Ale dnes mám vše konečně hotovo, proto jsem mohla zasednout k noťasu. Co se týče nových knih  nahromadila se mi tu slušná hromádka, ale zatím žádné koupené, protože objednávka čeká na vydání jedné knihy. Zato tu mám nějaké recenzáčky, startovač, něco z nádraží, jednu kterou si už nepamatuji kde jsem ji vzala a jednu úžasnou darovanou.  
Takže žádné natahování, mě se chce už jít číst. :-D

Jako první tu mám recenzní výtisk z Alpressu. Když mi přišel seznam knih, tak jsem měla absolutně jasno. Údolí ticha je totiž třetí a závěrečný díl Kruhu věrných. Zatím mám přečten jen první díl, ale ten mě uchvátil, takže na další se úplně třesu. A co se týče obálek, tak Údolí ticha mi přijde nejkrásnější.

Továrnu na štěňata mám z nádraží. Jelikož jsem jednou měla zkušenost s pejskem od fakt špatných lidí, tak mě to zaujalo a ráda si o tom něco přečtu. Bohužel jsou mezi námi lidi, kterým je jedno, jak je se zvířaty zacházeno, hlavně že něco vydělají. Mě se bohužel dostalo do rukou štěně s těžkým svrabem a protože Kubíček byl ještě mimčo, darovala jsem ho lidem, kteří se o něj postarali. Sice jsem přišla o peníze, který jsem za štěňátko dala, ale aspoň se o něj někdo dokázal postarat. Proto takovým knihám fandím, i když je to jak výkřik do tmy.

Další knihou je můj milovaný Doctor Who. Konkurzu jsem si všimla až večer, ale Lucinka z Joty už o mě ví, jak jsem do doktora zblázněná, takže mi ho poslala. Už se moc těším až se dostanu k dalšímu dobrodružství světoznámého doktora. :-)

Pomněnčino dítě je další kniha od autorky, která napsala Poppy day. Jelikož se mi Poppy day moc líbila, neváhala jsem zkusit konkurz na tuto knihu. Už jen obálka je krásná, takže se těším, co se ukrývá uvnitř.

Kdo mě sleduje ví, že jsem recenzovala e-knihu Slyším tě všude. Jelikož se nakladatelství recenze líbila, dostala jsem knihu v klasické podobě. Ani nevíte, jakou mi to udělalo radost. A co se týče balíku, tak když přišel, myslela jsem, že se nakladatelství nějak spletlo, protože ta krabice vypadala, jako by v ní byly tři knihy. Jenže ta kniha je tak tlustá, že to ani jinak nešlo. :-D

Daleko od hlučícího davu je kniha, kterou vůbec už nevím, kde jsem ji vzala. To ale nevadí, protože už nějaký čas jsem si ji chtěla sehnat, jelikož klasiku já ráda, i když poslední dobou se k ní vůbec nedostávám.

Aaaa je to tu. Kdo sleduje startovač ví, že Molly Crow se rozhodla vydat další knihu a to je ona. Jelikož jsem četla tu první, rozhodla jsem se S vědomím konce podpořit a čekání se vyplatilo. Nemůžu se dočkat až se k ní dostanu, ale autorce věřím a vím, že se mi bude líbit. :-)

Zdá se vám na tom Irvingovi něco divného? :-D Ano, přítel byl totiž pracovně v Belgii a dovezl mi ho odtamtud. Vůbec nevím v jakém to je jazyce, protože tam prý mluví nějakou hatmatilkou. :-D Ale pro mě je to skvělý dárek a start nové poličky, do které si budu dávat úlovky s cizích zemí. Jen se do nich teď dostat. :-D Jinak v našem jazyce je to kniha Dokud tě nenajdu a je to pořádná bichle.

To je pro dnešek vše. Na konci měsíce čekejte další, pokud se teda nešoupne vydání té mé dlouho očekávané. :-)

4 komentáře:

  1. Slyším tě všude je pecka že?! Já z ní jsem doslova unešená a všude ji doporučuji a půjčuji :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To jako rozhodně. :-) To já ji teda nedám z ruky, už jsem to udělala z Vadnou, protože jsem z ní byla unešená a četlo ji fakt dost lidi a je to na tý moji chudince znát. :-D Asi ze mě bude pěkný krkoun. :-D

      Vymazat