pondělí 5. února 2018

Přírůstky č. 30

Dnes tu mám pro vás na ukázku zase menší hromádku. Trošku se mi to tu nahromadilo, ale zase musím uznat, že s recenzáky se opravdu krotím. A bylo by jich míň, jenže mi někdo převzal balíček a jeden se vrátil už někdy v létě, ale naštěstí Omega je skvělá a poslali mi je znova. A tentokrát jsem si to ohlídala.
Jelikož mi není dobře a chci už číst, tak jdeme rovnou na to.

Tady máme zrovna mé ztracené knihy. Omega vydává čím dál lepší knihy, proto nejde konkurzům odolat. A tak to bylo i u Sedmého dítěte. Podle anotace jde o napínavou a propracovanou knihu. Taky je to pořádná bychle a už se těším, co v ní najdu. Blízko obzoru je pro změnu podle všeho hodně dojemný příběh podle skutečné události. A na Vzestup raketových dívek jsem čekala od léta, jenže si ke mě našla cestu až teď. Mám ráda knihy o statečných ženách, které něco dokázali, takže věřím, že se mi bude líbit.

Pod kupolí jsem sháněla strašně dlouho. Jenže se mi nechtělo podporovat prodejce, kteří využívají toho, že je kniha nedostupná. Než abych za knihu dala tisícovku, tak čekám kde se objeví. A to se mi vyplatilo, protože na bazárku jsem jí sehnala za pouhou stovku. Je to tak ohromná kniha a bude to moje druhá Kingovka co přečtu, až tedy bude čas.

První očičková kniha. :-D Během dvou dnů se mi tu sešli dvě knihy s podobnou obálkou. První je tedy Dívka na kusy, kterou mám k recenzi od Omegy. Už jsem stihla zahlédnout, že je to prý ten typ knihy, které většinou vydává Yoli. No tak jsem zvědavá a doufám, že mě příběh rozerve na kusy, jak očekávám. :-)

A zde máme druhou. Tu zas mám k recenzi od Ledy. Leda je mistr psychothrillerů, takže jsem si ji nemohla nechat ujít. Už se fakt těším, co mě v knize čeká.

Tohle je takový mišmaš, ale stojí za ukázku. Většinou beru nějakou knihu na nádraží sobě, ale tentokrát jsem tam našla pohádku. A jelikož Kuba miluje vláčky, tak jsem mu jí musela vzít. Starší kniha, ale opatruje ji jako oko v hlavě. :-D
50 pohádek z blesku jsem brát nemusela,protože klasických máme doma dost, ale zase mě nezamrzí, kdyby náhodou děti měli ničivou. A Inga Lindstrom byla v Blesku pro ženy. Neodolala jsem té obálce a určitě to bude příjemná oddechovka.

Ooooo, tu máme balíček z KK. Musela jsem si doplnit ilustrovaného Harryho. A musím uznat, že každým dílem je to lepší a lepší. To jsou tak nádherné knihy, že je mi jedno, že tu mam Harryho ve dvou vydáních. :-D

Stříbrnou masku mám do série. Je to už čtvrtý díl a měla bych si konečně udělat čas a pokračovat, protože mám přečtené zatím dva díly. A Z vůle luny...no uznejte, že je to lákavá obálka a ještě je to kniha od Yoli. Je to silnější kniha, takže pořádná dávka příběhu a já doufám, že se mi bude líbit.

Tohle je další dokup do sérií. Králova klec je závěrečný díl Rudé královny, která mě uchvátila. Už se nemůžu dočkat, jak to vše dopadne. Illuminae jsem ještě nečetla, ale stejně jsem si Geminu pořídila. Hlavně patří mezi ty knihy o kterých vím, že se mi zaručeně líbit budou. a jako první díl, je to ohromná kniha.

Další a poslední obr z balíčku je Hra o trůny. Nejdřív jsem si ji chtěla sehnat komplet ve starém vydání, ale když jsem zjistila, že se toho zhostilo Argo, tak jsem neváhala. Zpracování je dokonalé a od chvíle, co sem viděla pár dílů seriálu, se těším, až se začtu. Jenže to není čtení na pár dní, takže musím konečně hnout s recenzáky. :-)

V pátek mi přišla Moba. Nechtěla jsem si nic brát, jenže tam byla Moje milovaná Andrewsová a Grangerová. Jen co mi ale knihy domu přišli mi došlo, že nemám třetí díl k Andrewsové. Budu ho muset honem dokoupit, ať můžu číst. A smrt v sutinách je třetí díl. Nebudu lhát, čeká tu ještě druhý na přečtení. Ale jelikož se mi první líbil, je mi jasný, že to bude pecka.

A jako poslední tu dnes mám recenzák z Alpressu. Když jsem viděla na seznamu Cubecu, tak jsem neváhala. Už jsem od něj četla knihu Faraonův následník a ta se mi moc líbila. Starověký Egypt mě hodně láká a autor se toho zhostil dobře, proto byl teď moje jasná volba.

To je pro dnešek vše, ale rozhodně ne tento měsíc. :-D Ještě něco čekám, velkého, tak se těšte. :-D A pokud znáte, nebo jste četli, budu za komentáře ráda. :-)

11 komentářů:

 1. Tak ti to konečně došlo :-D Raketovky taky čekají a k ostatním gratulka.

  OdpovědětVymazat
 2. Ke knihám gratuluju, Dívku na kusy zrovna čtu a je vážně hodně dobrá. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuju a moc rada to slysim. Tusila sem ze to bude pecka. :-)

   Vymazat
 3. Krásné příspěvky, hlavně GoT a POD KUPOLÍ!!! Strašně ho chci, ale má být letos dotisk, tak už si počkám na něj. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To rada slysim, konecne je to napadlo. :-) A diky, z nich mam nejvetsi radost. 😊

   Vymazat
 4. Mám Geminu, taky už bych se k ní mohla dostat :D V lednu jsem měla docela štěstí dost jsem toho vyhrála. :) Namátkou třeba Diabolika, Krasojezdkyni nebo Grišu 2 a pak něco na Podpoře českých autorů. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jooo ty cekacky. 😀 No to jsou krasny vyhry. A jeste tolik. Clovek je rad ze jednou do roka vyhraje a tobe takhle pralo stesti. Gratuluji. :-)

   Vymazat
  2. No, při mém štěstí jsem právě v jediném měsíci vybrala výhry na zbytek roku :D
   Ale jinak díky :)

   Vymazat
 5. Krásné knihy, užij si je. A nejlépe začni Geminou :-P

  OdpovědětVymazat
 6. Super přírůstky! :-) Jsem zvědavá, jak budeš s knihami spokojená a co se týče Kinga, tak to byl fakt luxusní kup :-)

  OdpovědětVymazat